MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Väska 2815393
nr 281 5393
Väska
Lenght: ()
Silver, Förgyllt
600
SEK 400
Monday November 3 2003
at 16:00:00
3/11 15:42:52
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver